PAMĚTNÍ KNIHA

produkt1

Velká a důstojná kniha v pevné vazbě z kvalitního potahového materiálu, který vydrží časté a dlouhé užívání.

 

PAMĚTNÍ KNIHA Vám poslouží k zápisu významných událostí, návštěv, zajímavých postřehů Vašich občanů i hostů. Vhodně bude reprezentovat každou organizaci při zapisování událostí, výročí, jubilantů, absolventů a účastníků.

 

PAMĚTNÍ KNIHA je jistě nezanedbatelnou součástí Vámi spravovaných historických a kulturních objektů pro zápis návštěvníků. Měla by být nejen v budově obecního (městského) úřadu, ale také v mateřské škole a základní škole, v organizovaných spolcích. Hodí se do každého společenského zařízení.

 

PAMĚTNÍ KNIHA má pevnou vazbu s potištěným hřbetem, zlatý nápis formou ražby. Potah je kvalitní imitace kůže v barvě tmavohnědé. Rozměr velké knihy je 242 × 330 mm. Uvnitř je 300 stran silnějšího papíru (140 g) se dvěma stužkami na zakládání. Na první vnitřní straně je vytištěn název „PAMĚTNÍ KNIHA“, pod název si úřad dopíše a orazítkuje vlastníka knihy a datum zavedení. Zbývající strany jsou prázdné, bílé, určené k zápisům.

 

Základní cena PAMĚTNÍ KNIHY je 599 Kč včetně DPH.

 

Navíc Vám nabízíme OBSTARÁNÍ POTISKU s označením Vaší obce a instituce na desky pod nápis PAMĚTNÍ KNIHA. Například:


PAMĚTNÍ KNIHA
Malešov
Galerie


Cenu potisku s Vámi projednáme individuálně. Bude stanovena podle počtu písmen a náročnosti ražby v rozsahu kolem 400 Kč.

Cena pro školy: 599 Kč
Cena pro MěÚ a OÚ: 599 Kč